top of page

Інформація про доставку

Ми тут, щоб надати вам найкращий сервіс. Якщо у вас виникли питання щодо доставки або ви хочете отримати своє замовлення швидше, зв’яжіться з нами за адресою ktnretail@gmail.com

Зверніть увагу, що час обробки замовлень і доставка може затримуватись під час свят, розпродажів та спеціальних пропозицій.

 

Доставка під час розпродажів

Ми безмежно вдячні за вашу підтримку та терпіння, оскільки ми працюємо цілодобово, щоб переконатися, що KTN досягає кожного куточка земної кулі якомога швидше в цю святкову (і насичену!) пору року.

Будь ласка, зверніть увагу, що під час святкового сезону та розпродажів може знадобитися трохи більше часу, перш ніж замовлення надійдуть на склад, залежно від погодних умов та перевантаження перевізників. Дякуємо за розуміння та терпіння.

 

Доставка

Усі замовлення відправляються з України DHL Express або Nova Poshta Global або National Post (Укрпошта) або Dimex Avia. Вартість доставки залежить від країни та служби доставки; час доставки залежить від пункту призначення. Коли ваше замовлення буде відправлено, ви отримаєте електронний лист із номером накладної для відстеження вашого замовлення.


Усі замовлення по Україні ми доставляємо через службу Нова Пошта (2-5 робочих днів)

Всі міжнародні замовлення. Термін доставки 5-14 робочих днів.

 

 

Вартість доставки

Усі замовлення на суму понад 7000 гривень США доставляються безкоштовно в будь-яку точку світу.


Америка - 35$
Європа - 30$
Грузія - 20$

Податки та збори

Зауважте, що ціни не включають міжнародні податки та митні збори, ваша доставка може стягуватися додатковими витратами залежно від законодавства країни призначення. Усі замовлення доставляють без сплати мита. Це означає, що ваше замовлення може обкладатися податками/митами, які стягуються місцевою митницею. Усі ціни в Інтернеті вказані без будь-яких додаткових витрат.

 

bottom of page